Universaalratas Amantea 200/W/ 28

Sosical sharing

TL28AAU/D.N

Uus

Värvid: valge/roosa

Raami suurus:16.5" 19"

Raam:Alloy 6061

Kaal: 14.50 kg

Käiguvahetaja:3x8 Shimano Acera ja Altus

Pidurid: ketaspidurid trossidega

Laos

475,00 € koos maksudega

16.5" 1,62<1,71
19" 1,72<1,80

 

Kahvel: Lombardo suspended Zoom CH186-AMS / 70mm

Kummid:  Lombardo 700x42mm

Pedaalid: VP-992A 

Esivahetaja:Shimano Altus

Tagavahetaja: Shimano Acera -

Hammasrattad:Shimano - M171 / 170mm, 48x38x28  hammast,Shimano - HG30 / 11-30 hammast

Kett:Kmc - Z51 / Z

Sadul:Royal Viper

Sadulapost: Lombardo alloy 27,2x300mm

Sadulaposti klamber: Alloy 31,8mm

Kaelakausid:VP Integrated 1".1/8

Lisavarustus: - 


Käiguvahetajate info

 

Tourney komponendid (TY, TX ja TZ tähisega, samuti C tähisega) loovad lisandväärtuse tavakasutajatele ning noortele mõeldud ratastele. Kokku on viis Tourney kategooriat nii 15, 18 kui ka 21 käigulistele ratastele. Tourney alla kuulub ka MegaRange kontseptsioon, mis hõlbustab järskude tõusude võtmist. Lülitajatest kuuluvad siia klassi Revoshift ning EZ-fire.

Soovitatav: noored, pühapäevasõitjad, harrastajad

Altus klassi käiguvahetajad toetavad 21-käigulist käiguvahetust. Selle grupi komponendid hoolitsevad selle eest, et rattur suudaks ratast mugavalt kontrollida, tiivustades just noorte ning uute ratturiteratturite enesekindlust.

Soovitatav: noored, pühapäevasõitjad, harrastajad

Acera on komponentide grupp, mis toetab 24-käigulist käiguvahetust. Acera toob tavakasutaja ning harrastusratturini tõelise mägiratta tunde.

Soovitatav: harrastajad, algajale treenimiseks

Alivio komponendid pakuvad hea kombinatsiooni stiilist ja kvaliteedist ning toetavad juba nõudlikumale ratturile vajalikke funktsioone, mille hulka kuulub ka 24-käiguline käiguvahetussüsteem Alivio on kvaliteedistandardiks nõudlikumale harrastusratturile.

Soovitatav: sportlikud harrastajad, algajale treenimiseks ning ka juba võistlemiseks

Deore klass sisaldab esimesele sportklassile iseloomulikke komponente, mille hulgas on 27-käiguline käiguvahetussüsteem. Deore pakub kvaliteeti, millega sportlik harrastaja võib julgelt võistlema minna.

Soovitatav: treenimiseks, võistlemiseks (mitte tipptasemel)

Deore LX klass pakub kindlust, mis võimaldab sõitu mistahes maastikul - komponendid alt ei vea. LX klass baseerub Shimano viimasel tehnoloogial ning pakub viimaseid funktsioone.

 

Deore XT klass on oma kvaliteedilt rajatähiseks kõigile mägiratastele, mis peavad vastu pidama pingelises võistlussituatsioonis kõige nõudlikemal radadel. Kasutusel kõik Shimano tehnoloogia parimad saavutused.

Soovitatav: tippmehele

XTR Kasutusel eranditult parim tehnoloogia ning materjalid (alates kõrgekvaliteedilisest terasest ning alumiiniumist kuni titaaniumini), mis tagavad parima kombinatsiooni komponentide kergusest, vastupidavusest ning täpsest tööst.