FY-G360 käsi-gimbal

Sosical sharing

FY-G360

Uus

Feiyu G360 on kolme teljega 360° panoraamfunktsionaalsusega gimbal, mis toetab erinevaid kaameraid, kaasa arvatud nutitelefone. Seadmel on kahe-osaline disain ning gimbali peal on kaameraplatvorm, mille sujuvust ja stabiliseeritud pilti toetab Feiyu G-seeria algorütm. G360 abil saad luua dünaamilisi panoraamvideoid. 

Tarneaeg 1-4 päeva

319,00 € koos maksudega

Paaniv ja kallutav telg pöörlevad 360°, pöörlev telg rakendab 100° pööret.

Gimbali liikumist saab juhtida lihtsate nuppudega või iOS ja Android rakenduste abilOlles ühilduv paljude kaamerate ja nutitelefonidega, on seade tänu käepideme all asuvale 1/4"-20 suuruses keermele sobiv ka paljude kinnituste ja kolmjalgadega.

Seadme komplektis on kaasas laetav liitium-ioon aku, mille tööaeg on kuni 6 tundi ning mida saab laadida kaasas oleva micro-USB kaabliga.

Erinevate kaamerate ja nutitelefonide toetamiseks on kaasas neli erinevat tasakaalustusketast.

Kahe-osaline disain koos optimeeritud algoritmiga. Kahe-osalise disainiga gimbali peal on kaameraplatvorm erinevate kaamerate kasutamiseks.

Feiyu areneva G-seeria algorütmi abil stabiliseerib seade kaamerat paljudes erinevates situatsioonides ja asukohtades. Täpne tasakaalustussüsteem kaameratele ja nutitelefonidele.

G360 vertikaalne tasakaalustussüsteemiga tulevad kaasa erinevad tasakaalustuskettad, et erinevaid kaameraid ja nutitelefone tasakaalustada. Toetab erinevaid digitaalkaameraid ja nutitelefone Kasutades modulaarseid asendatavaid kinnitusi suudab G360 toetada erinevaid digitaalkaameraid ja nutitelefone.

Täpsed harjasteta mootorid.

Seadme täpsed harjasteta mootorid ning edasijõudnud sensoritehnoloogia kindlustavad kindla ja sujuva panoraamvideo.

Dünaamiline panoraam vaid ühe vajutusega.

Seadmel on dünaamiline panoraamstiil, mis eemaldab kõik värinad ja vibratsioonid, et kindlustada sujuvat ja sidusat videopilti.

Ühe nupu panoraam.

Gimbali kasutajaliidesel on juhtkang, millega saab delikaatselt muuta paanimisnurki, vahetada režiime ning seadistada jõudlust.

Sobib paljude lisaseadmetega.

1/4"-20 keerme abil on G360 ühilduv paljude erinevate lisaseadmetega, nagu kolmjalad, mikrofonid ja palju muud.

Pillamiskindel plaat

G360 gimbalil on pillamiskindel plaat, mida saab kiiresti kokku ja lahti võtta kaamerate vahetamiseks, samuti on seadmel ka pillamiskindel lukk.

Pikk tööaeg

Tänu laetavale liitium-ioon akule on G360 gimbalil kuni 6 tunnine tööaeg.

Nutikas rakendus.

Feiyu ON rakendus iOS ja Android operatsioonisüsteemidele lisab gimbalile kaugjuhtimisvõimalused.

Related Products

Lisa ostukorvi

Korpuse veekindlus 20 meetrit. Komplektis universaalne kinnituskomplekt