Sõudeergomeeter Concept2 RowErg Standard

Sotsiaalvõrgustikud

Uus

Concept2 sõudeergomeeter on treeningmasin, mis sobib nii spordisaalidesse kui ka kodudesse ning mis on olnud aastaid maailma parima sõudemasina staatuses. Unikaalne disain võimaldab igaühel st. harrastussõudjast profisportlaseni, jäljendada veel sõudmise liikumist ja treenida kogu keha turvaliselt ning efektiivselt.

Värv must

Tarneaeg 1 nädal

1 245,00 €

Kuumakse al. 38.73€

 • automaatne sisselülitus
 • täpne treeningtulemuste jälgimise süsteem
 • monitori displeile on võimalik kuvada viis erinevat näitu
 • USB mälupulga kasutamisvõimalus treeningute salvestamiseks
 • andmete ülekandmisvõimalus arvutisse
 • sisseehitatud ANT+ ja Bluethooth Smart südame löögisageduse süsteem
 • monitoris kasutatakse 2 x D patareid
 • juhtmevaba võistluse võimalus
 • monorelsi kõrgus 37,5 cm
 • pikkus 240 cm; laius 60 cm; kaal 28 kg
 • treeningu ruumi minimaalne pikkus 285 cm

Kvaliteet ja tähelepanu igale detailile iseloomustavad kõiki Concept2 sõudeergomeetri versioone. Usaldusväärsus, vastupidavus ning treeningu tulemuste mõõtmise täpsus tõstavad Concept2 sõudeergomeetri konkurentidest peaajagu kõrgemale. Concept2 sõudeergomeeter on treeningmasin, mis sobib nii spordisaalidesse kui ka kodudesse ning mis on olnud aastaid maailma parima sõudemasina staatuses. Unikaalne disain võimaldab igaühel st. harrastussõudjast profisportlaseni, jäljendada veel sõudmise liikumist ja treenida kogu keha turvaliselt ning efektiivselt.

 • Standardvarustusse kuulub monitor PM5.
 • Monorelss on valmistatud alumiiniumist ja kaetud roostevaba teraskattega, mille tulemuseks on kergus ja vastupidavus. Rullikutel sujuvalt liikuv pink võimaldab tõmbel jalalihaste täieliku rakendumise.
 • Ergomeetrit on kerge kaheks osaks lahti võtta – mugavamaks transportimiseks ja hoidmiseks.
 • Ergonoomiline käepide tagab sõudmisel käte ja jalgade loomuliku asendi.
 • Õhukambri ehitus vähendab hooratta müra ja tagab liikumise sujuvuse ning veel peal sõudmise tunde.
 • Spiraalne õhuklapp kontrollib õhu juurdevoolu hoorattale ning võimaldab kasutajal valida kerge “kiire” paadi ja suure “aeglase” paadi vahel. Õhutaksitus on reguleeritav kümneastmeliselt.
 • Stabiilsuse ja mugavuse tagamiseks võimaldab Flexfoot süsteem sättida jalakinnituse sobivasse asendisse olenemata jalanumbrist.
 • Sisseehitatud rattakeste abil on ergomeetrit lihtsam liigutada.
 • Ei vaja elektritoidet.

 

Monitor PM5

Funktsioonid

PM5 monitor on Concept2 uusim monitor. Sellesse on koondatud funktsionaalsus ja lihtne kasutamine. Monitor lülitub töösse kohe, kui hooratas alustab pöörlemist. Ühtegi nuppu pole vaja alustamiseks vajutada.

Andmed ja kuvad

PM5 monitor võimaldab näha igal treeningul kas distantsi, kiirust, tempot, kaloreid või vatte. Samuti võib treeningu ajal valida 5 erinevat kuva: kõik andmed, jõu graafik, tempopaat/-suusataja, tulpdiagramm, suur kiri.

PM5 monitori displei on varustatud taustvalgustusega. See lülitub sisse kohe, kui hooratas alustab pöörlemist ja töötab kogu treeningu ajal.

Juhtmevaba pulsi jälgimine

PM5 monitor toetab ANT+ ja Bluetooth Smart ülekande tehnoloogiaid. Et kasutada seda funktsiooni, peab omama pulsivööd, mis kasutab ühte neist kahest ülekande tehnoloogiast.

Treeningute salvestamine

PM5 monitor võimaldab treeningud salvestada kahel moel: monitori oma sisemälu või USB mälupulk (komplektis kaasas). USB mälupulk võimaldab salvestada oma treeningud või oma eelistused ning muudab andmed portatiivseteks. Concept2 Utility vabavara abil saab treeningute andmed laadida internetis logiraamatusse või kanda oma arvutisse.

Ühildub ainult FAT ja FAT32 USB formaatidega.

Voolu tootmine

PM5 monitor kasutab kahte D patareid. Treeningu ajal kasutab monitor liikuvalt hoorattalt saadavat energiat, mis pikendab patareide kasutusaega.

Mängud

Kui vajad lisamotivatsiooni või murda tavarutiini, saad kasutada erinevaid mänge. Need on nii lastele kui ka täiskasvanutele. Vali kas Fish Game, Darts, Target Training või Biathlon.

Võistlemine

PM5 monitori täpsus võimaldab seda ideaalselt kasutada võistlemiseks. Kasutada saab nii juhtmetega kui juhtmevaba ühendust.

Seotud tooted
Lisa ostukorvi

On vähe harjutusi, kus kasutate oma kehas rohkem lihaseid kui sõudmise ajal. Tunturi Cardio Fit R60W Roweriga saate sõudeharjutusi kodus hõlpsalt täita. Terve keha treening ilma kodust lahkumata!6 veetaset takistuse muutmiseksSuur reguleeritav LCD-ekraan Lihtnekokkupanna ja hoiustadaVIDEO

Lisa ostukorvi

Jalgade kinnitused reguleeritavate suurustega Õhk ja magnetiline 16 tasetPidurisüsteem Õhk, magnetilinePikkus 137 cm14 cm LCD ekraan: Aeg, vahemaa, tõmbed, kalorid, pulss, tõmbed minutis, taastumine, vatt, toatemperatuurEelseatud programmid 9 Kasutajaprogrammid 1Mõõtmed: 239 x 46 x 116 cmKokkupanduna: 105 x 46 x 207 cmKaal: 52 kg Maks. kasutaja...

Lisa ostukorvi

Pedaalid reguleeritavad 7 erineva jalaasendigaTakistus 16 taset (magnetiline ja õhk)Hooratta kaal 3,5 kg Südamelöögi sageduse mõõtmine rindkere rihmaga(ei kuulu komplekti) 14 cm kahevärviline LCD-ekraan: Aeg, meetrid, SPM, RPM, löökide koguarv, koormus, vatt, kalorid / tund, pulssProgrammid 11 standardset, 1 kasutaja, 1 HRC Tugev vastupidav raam...

Lisa ostukorvi

Pedaalid reguleeritavad Takistus: kasutaja juhitav õhutakistus Ekraanil nähtav: aeg, pulss (rihmaga), kalorid, löögisagedust, kaugust, tsüklit ja vattiProgrammid: Kiire algus, vahemaa, aeg, kalorid, mäng, intervallid (20/10. 10/20. 10/10) Maksimaalne kasutaja kaal 150 kg Hooratta disain minimeerib müra

Lisa ostukorvi

Takistus 10 taset veega Iste ergonoomiline  Jalatoed polsterdatud, reguleeritavate rihmadegaRaam vastupidav puidust raam koos vastupidavate alumiiniumliistudegaSeisab ladustamiseks püstiPulsirihm ei kuulu komplekti Kasutaja maksimaalne kaal 150 kgVIDEO

Lisa ostukorvi

Raam: tugevast terasest  topeltalumiiniumist liugsiinidegaEkraan vajab 4 AA patareidRaskustasemed 6 vesi Käepide: Ergonoomiline, kontuuriga ja polsterdatudIste: 34,3 cm kõrgusel, ergonoomiliselt vormitud isteJalatoed :Flex jalatoed, hõlpsasti reguleeritavadPulsisageduse jälgimine sisseehitatud HR-vastuvõtjaKokkupandavTranspordirattad Kasutaja maksimaalne...