Võrkpallipostide S-089 pehmendus

Sosical sharing

S-040

Uus

Posti pehmendus. Pikkus 200 cm. Valmistatud vahtmaterjalist kunstnahaga kaetud. Hind 1 paarile

Tarneaeg 2-3 nädalat

280,00 € koos maksudega

Related Products
Lisa ostukorvi

Alumiiniumist 120 x 100 mm. Seesmiselt tugevdatud, et oleks vastupidavam. Võrgu pingutamini vintsi abil. Võrku on võimalik reguleerida erinevatele kõrgustele. Komplektis hülsid. Pildil posti ümber olev kaitse ei ole hinna sees. Itaalia Võrkpalli Liidu sertifikaat.

Lisa ostukorvi

Tsingitud terasest võrkpallipostid koos hülsside ning hülsi kaantega Posti läbimõõt 100 mm,

Lisa ostukorvi

Seinale kinnituvad siinid koos integreeritud võrgu kõrguse seadmise - ja pingutussüsteemiga

Lisa ostukorvi

Terasest seinale kinnitatavad pingutus mehhanismiga postid . Kõrgust saab muuta vahemikus 50-250 cm, mis võimaldab mängimiseks tennist, sulgpalli, võrkpalli. Sisetingimustes kasutamiseks.

Lisa ostukorvi

Universaalsed võrkpallipostid sobivad nii sise- kui välistingimustes. Valmistatud  alumiiniumist  120 mm x 100 mm. Varustatud lihtsa kõrguse reguleerimisega, mis võimaldab kasutada poste ka tennise või sulgpalli mängimiseks. Komplektis hülsid. Sertifitseeritud BS EN 1271: 2015-01, mis käsitlevad mänge mees-, nais- ja juunior võrkpall liigas.

30,00 €
Lisa ostukorvi

Tsingitud terasraam. Kaant saab tellida kas sisetingimustes kasutamiseks vineerist või välistingiustes kasutamiseks terasest. 

Lisa ostukorvi

Vastupidav, pulbervärvitud (värv omal soovil) terastorudest nelja jalaga kohtunikupukk Platvorm on valmistatud täispuidust või libedavastase vineeriga. Sobib nii sise- kui välistingimustes kasutamiseks

Lisa ostukorvi

Mitmeotstarvilised postid võrkpalli, tennise, sulgpalli ning kõrgushüppe jaoks. (Eraldi müügil korvpalli tagalauad kood S05208) Postid alumiiniumist ratastel ning vabaltseisvad. 

Lisa ostukorvi

Mitmeotstarvilised kõrguse reguleerimisega postid võrkpalli, tennise, sulgpalli ning korvpalli jaoks. Komplektis 2 vabaltseisvat galvaniseeritud terasest posti, tsemendist raskused, transpordirattad, korvpalli tagalauad ning rõngad. Võrkud ei kuulu komplekti

Lisa ostukorvi

Universaalsed võrkpallipostid sobivad nii sise- kui välistingimustes. Valmistatud terasest 76 mm. Varustatud lihtsa kõrguse reguleerimisega, mis võimaldab kasutada poste ka tennise või sulgpalli mängimiseks. Komplektis hülsid. Sertifitseeritud BS EN 1271: 2015-01, mis käsitlevad mänge mees-, nais- ja juunior võrkpall liigas.

Lisa ostukorvi

Posti pehmendus. Pikkus 200 cm. Valmistatud vahtmaterjalist kunstnahaga kaetud. Hind 1 paarile

Lisa ostukorvi

Vastupidav, pulbervärvitud (värv omal soovil) terastorudest nelja jala ning pingiga kohtunikupukk Platvorm on valmistatud täispuidust või libedavastase vineeriga. Sobib nii sise- kui välistingimustes kasutamiseks

Lisa ostukorvi

Vastupidav, pulbervärvitud (värv omal soovil) terastorudest nelja jalaga kohtunikupukk kõrguse reguleerimisega Platvorm on valmistatud täispuidust või libedavastase vineeriga. Sobib nii sise- kui välistingimustes kasutamiseks

Lisa ostukorvi

Terasest seinale kinnitatavad postid. Sisetingimustes kasutamiseks.