Uued tooted

Lisa ostukorvi

LÕPUMÜÜK LAOS 1 paar punane M, 1 paar must XL Lühikesed püksid ilma sisepüksteta  

Lisa ostukorvi

LÕPUMÜÜK LAOS 2 tk suurus S, 3 tk suurus M, 1 tk L, 3 tk XL  

Lisa ostukorvi

Pikkade varrukatega jalgpalli väravavahi särk Laos suurus M-XL. teised suurused tellimisel tarneaeg 1 nädal Erinevates kohtades olevad võrgusilmad hõlbustavad higistamist ja aitavad säilitada optimaalset kehatemperatuuri, SOFTLOCK  annab  suurepärase rebenemiskindluse ja hea elastsuse, mis tagab maksimaalse mugavuse. Teiste värvide huvi korral saatke kiri...

Lisa ostukorvi

Pikkade varrukatega jalgpalli väravavahi särk Laos suurus XL. teised suurused tellimisel tarneaeg 1 nädal Erinevates kohtades olevad võrgusilmad hõlbustavad higistamist ja aitavad säilitada optimaalset kehatemperatuuri, SOFTLOCK  annab  suurepärase rebenemiskindluse ja hea elastsuse, mis tagab maksimaalse mugavuse.

Lisa ostukorvi

Pikkade varrukatega jalgpalli väravavahi särk Laos suurus L. teised suurused tellimisel tarneaeg 1 nädal Erinevates kohtades olevad võrgusilmad hõlbustavad higistamist ja aitavad säilitada optimaalset kehatemperatuuri, SOFTLOCK  annab  suurepärase rebenemiskindluse ja hea elastsuse, mis tagab maksimaalse mugavuse.

Lisa ostukorvi

Suurused:3XS-3XL Külgedel pehmendused          

Lisa ostukorvi

Materjal: polüester Mõõtmed: 75x24x32 cm mahutavus 12 reketit Sulgpallireketite kotil on 2 eraldi lukuga sektsiooni reketite hoidmiseks  Lukuga küljetasku Kott on ühe käepideme ning reguleeritava polsterdatud õlarihmaga.

Lisa ostukorvi

Võistlusvõrk  Rahvusvaheline Sulgpalliföderatsiooni poolt heaks kiidetud Värv: must Mõõdud: 6,02 x 0,76 m. Kõrge kvaliteediga

Lisa ostukorvi

Võistlusvõrk  Rahvusvaheline Sulgpalliföderatsiooni poolt heaks kiidetud Värv: punakaspruun Mõõdud: 6,02 x 0,76 m.

Lisa ostukorvi

Kergesti kokkupandav sulgpallipostide ja võrgu komplekt Saab kasutada ka muude spordialade jaoks. Võrku saab reguleerida erinevatele kõrgustele: 105 -  155 cm. Võrgu laius 3 meetrit.

Lisa ostukorvi

Kergesti kokkupandav sulgpallipostide ja võrgu komplekt Saab kasutada ka muude spordialade jaoks. Võrku saab reguleerida erinevatele kõrgustele: 107 cm, 130 cm ja 155 cm. Võrgu laius 3 meetrit.

Lisa ostukorvi

Lauaplaat: metall Ventilaator 230 V Komplektis 4 tk litrit, 2 tk tõukurit Laua mõõdud: 213x112x81 cm Kaal: 80 kg

Näitame 1 - 12 kokku 92 tootest