Kõrgushüppe mati kate 300x400x50 cm

Sosical sharing

12092H

Uus

Kattemadrats alusmatile vigastuste vältimiseks

Tarneaeg 2-4 nädalat

900,00 € koos maksudega

Related Products
Lisa ostukorvi

Kõrgushüppe postid valmistatud alumiiniumist. T-kujulised alused terasest. Kõrguse reguleerimine 50- 250 cm Komplektis ei kuulu latt.

Lisa ostukorvi

Kõrgushüppe postid alumiinimist. Kõrguse reguleerimine 115-265 cm Komplektis ei kuulu latt. IAAF poolt heaks kiidetud.

Lisa ostukorvi

Treening kõrgushüppe latt kokkupandav alumiiniumist 4 m Läbimõõt 25 mm

Lisa ostukorvi

Kõrgushüppe latt  4 m IAAF poolt heaks kiidetud

Lisa ostukorvi

Poroloon, mille tihedus on 21-25kg/m3. Matikate on valmistatud kangast, millel on suur vastupidavus mehhaaniliste vigastuste ja ilmastikule. mati külgedel paigutatud ventilatsiooniavad. Eraldi müügil pealiskate naelikute kaitseks.   Mõeldud koolidele ja spordiklubidele.  

Lisa ostukorvi

Poroloon, mille tihedus on 21-25kg/m3. Matikate on valmistatud kangast, millel on suur vastupidavus mehhaaniliste vigastuste ja ilmastikule. mati külgedel paigutatud ventilatsiooniavad. Eraldi müügil kate, mis kaitseb naelikute eest.

Lisa ostukorvi

Kattemadrats alusmatile vigastuste vältimiseks

Lisa ostukorvi

Mitmeotstarvilised postid võrkpalli, tennise, sulgpalli ning kõrgushüppe jaoks. (Eraldi müügil korvpalli tagalauad kood S05208) Postid alumiiniumist ratastel ning vabaltseisvad. 

Lisa ostukorvi

Mitmeotstarvilised kõrguse reguleerimisega postid võrkpalli, tennise, sulgpalli ning korvpalli jaoks. Komplektis 2 vabaltseisvat galvaniseeritud terasest posti, tsemendist raskused, transpordirattad, korvpalli tagalauad ning rõngad. Võrkud ei kuulu komplekti

Lisa ostukorvi

koolidele ja klubidele treening ning võistlus kõrgushüppe postid valmistatud alumiiniumist T-kujulised alused terasest. Kõrguse reguleerimine 75- 230 cm Komplektis ei kuulu latt.

Lisa ostukorvi

Treening kõrgushüppenöör kaetud vahuga

Lisa ostukorvi

Treening kõrgushüppenöör liivakottidega

Lisa ostukorvi

Kõrgushüppe latt  fiiberklaasist 4 m IAAF poolt heaks kiidetud

Lisa ostukorvi

IAAF sertifitseeritud nr E-10-0594 kõrgushüppepostid Reguleeritav 1.50 - 2.50 m Terasest rasked alused, mis on varustatud kahe rattaga Posti alaosa on valmistatud tugevdatud alumiiniumist Ø90mm valge lakiga Posti ülaosa on galvaniseeritud  TEHNILISED ANDMED

Lisa ostukorvi

IAAF sertifitseeritud N°00-00235 kõrgushüppe postid Reguleeritav kuni 2.50 m Terasest alused, mis on varustatud kahe rattaga Postid alumiiniumist Ø90 mm valge lakiga TEHNILISED ANDMED

Lisa ostukorvi

Kõrgushüppe postid valmistatud alumiiniumist. T-kujulised alused terasest. Kõrguse reguleerimine 30- 200 cm Komplektis ei kuulu latt.