Allahinnatud!
Kompressioonpõlvikud

Kompressioonpõlvikud

Sotsiaalvõrgustikud

Uus

Need RAIDLIGHT kompressioonpõlvikud on välja töötatud koostöös THUASNE SPORT ,et hõlbustada taastumist. Naudi seda Prantsuse valmistatud kvaliteetne toode, mis on mõeldud jooksuradadele.
4 suurust sõltuvalt pahkluu ümbermõõdust:
Suurused: 19-21 cm -S, 21-24 cm - M, 24-26 cm -L. 26-29 cm - XL
Üks pikkus: 26cm

Laos

35,96 €

44,95 €

-20%

Parandades venoosse vere tagasivoolu lihastest, paraneb omakorda arteriaalse vere vool, st. omakorda paremat vere tsirkulatsiooni lihastes ning ühtlasi lihase paremat hapnikuga varustatust. Tänu paranenud vere tsirkulatsioonile on võimalik kiirendada ainevahetus jääkproduktide - toksiinide - neutraliseerimist ja lihaskiudude mikrovigastuse vältimist ja/või leevendamist. Vähetähtis aspekt ei ole ka näiteks sportimisel tekkiva lihasvibratsiooni absorbeerimine 
Võib kanda pärast treeningut taastumiseks minimaalselt 2 tundi
Antibakteriaalne ravi
Lihtne jalga panna
Toetused ja kaitse
Mugav kanda: madalad õmblused ja hõõrdumisvastane
Värskus tänu mikrokapseldaud mentooli lõhnale (kestab umbes 10 pesu)
Mugavus
Hingavus
Pesumasin Information
Pesta tagurpidi
Ärge kasutage pesupehmendajat
Ärge triikige
Temeratuur pesemisel mitte üle 30 kraadi

 

Raidlight on Prantsusmaa bränd multispordi pioneer, mis asutati 1999. aastal Benoit Laval poolt. Laval oli ise innukas jooksja, kes võttis osa edukalt üle saja võistluse.

Raidlight on ka ainus brändi, mis on täielikult integreeritud multispordi varustusele ja riietele, mille tulemusena saavad pakkuda parimat varustust

 

Tehnoloogia on oluliseks eelduseks Teie tegevusele samuti ka kohustuslik nõue kasutusmugavusele kõikidele jooksjatele, olenemata nende tasemest ja motiividest.
Hinnad ei ole odavaimad turul, kuna tehnoloogia küsib oma hinda. Kuid kui arvestada kasutusmugavust, materjali kergust ja ergonoomilt disaini tootetel, siis leiad, et RaidLight brand on ainus, kes suudab pakkuda Teile täieliku kvaliteediga taskuhohase hinnaga tooteid.
 
Et neid kriteeriumeid täita ning oleks võimalik pakkuda kõige sobivam toode, mis võimaldab toime tulla erinevate sihtkohtades (kõrbes või talvel võidusõit, treening või võistlus 10km kuni 300km, toimetulek kuiva ja väga niiske ilmaga ...) Selleks RaidLight kasutab erinevaid tehnoloogiaid, kangaid, materjale ja komponente.

 

Kõike Raidlight tooteid ei ole kodulehel üleval.

Huvi korral vaadake tootja kodulehte ning võtke ühendust meiega: info@sportfever.ee