Istumispadi FitSit

Sotsiaalvõrgustikud

Uus

Hõlpsasti täispuhutav ja tühjendatav padi, mis sobib kõige paremini teie vajadustega, on ideaalne viis õige asendi säilitamiseks istudes.

Regulaarselt kodus, koolis ja kontoris kasutatav FitSit on heaks abinõuks selgroo muutuste ennetamisel, luu-lihaste süsteemi toonimisel ja füsioloogilise kehahoia edendamisel.

Läbimõõt 38 cm

Maksimaalne kasutamisraskus 250 kg 

Toode ilma pumbata.

Laos

21,12 €

26,40 €

-20%

Toode on kavandatud ja valmistatud mitmes valdkonnas kasutamiseks, sh sport, fitness, võimlemine, samuti meditsiini- ja haridussfäär. Seda ei tohi kasutada muuks otstarbeks kui Ledragomma poolt ette nähtud.

See toode kannab kuni raskust :  Fit-Sit Ø cm. 38 - 250 kg.

 Toode ei ole mänguasi ega sobi mingil juhul alla 36 kuu vanustele lastele: sisaldab väikesi osi. Lämbumisoht. 

Ärge tehke vahendi peal harjutusi tõstekangi, hantlite või muud tüüpi raskustega.

PAKENDI SISU

Pakendis on üks vahend, kolm valget korki ja üks ventiil.

JUHISED JA HOIATUSED HILISEMAKS TÄISPUMPAMISEKS

Hilisema täispumpamise korral sel täitke järgmisi juhiseid:  eemaldage valge kork (korgi saab toode avast hõlpsasti teelusikaga eemaldada); start pump toote aeglaselt .Toote tuleb täis pumbata kas kummimadratsi- või jalgratta- pumbaga (sel juhul tuleb kasutada pakendis sisalduvat ventiili ) või kompressoriga.

Ärge puhuge seda suuga täis; 

Ärge pumbake seda suuremaks kui tootele ja/või pakendile märgitud diameetrist;

Sulgege ava valge korgiga (kahe valge tagavarakork).

ETTEVAATUSABINÕUD, MIDA TULEB RAKENDADA IGA KORD ENNE KASUTAMIST

Enne kasutamist tuleb iga kord kontrollida toote pinda ning seda ei tohi keha toena kasutada, kui tootel on lõikeid, kriimustusi, auke või mis tahes kahjustusi. Viimasel juhul ei ole toode enam piisavalt ohutu, kuna see võib momentaanselt rebeneda, nii et sellele toetuv inimene kukub maha.

Iga kord enne kasutamist puhastage toodet vee ja õrnatoimelise seebiga ning eemaldage visamad plekid lahjendatud alkoholiga.

NÕUTAV TEMPERATUUR

Tähelepanu! Toodet tuleb hoida toatemperatuuril (umbes 18–20 °C).

Eriti külma ilmaga pumbake vahend täis alles pärast seda, kui ta on jõudnud toatemperatuurile.

KASUTATAV PIND 

Vahendit tuleb kasutada pehmel pinnal.

Ärge kasutage toodet kunagi terava otsa või servaga esemete läheduses ega soojusallikate lähedal; kui te toodet ei kasuta, ärge jätke seda otsese päikesevalguse kätte.

HOIATUSED PARANDAMISE PUHUKS

Kui vahenditele on auke või sisselõikeid, ärge püüdke seda parandada, kuna isetehtud parandused kahjustavad toote seisundit, mis põhjustab riske kasutaja ohutusele ja tervisele.

Ainult Maxafe® vahenditele (®Flexton Silpower material – patent nr EP 1 409 088 B1, patent nr US 7,144,354 B2) võib väikesi auke või kuni 5 mm pikkusi sisselõikeid parandada, kasutades spetsiaalset paranduskomplekti „Fixa-kit”.

Seotud tooted
Lisa ostukorvi

See pall on kavandatud ja valmistatud mitmes valdkonnas kasutamiseks, sh sport, fitness, võimlemine, samuti meditsiini- ja haridussfäär. See pall kannab kuni 400 kg raskust. Pall ilma pumbata. Värv: punane Läbimõõt: 55 cm Kasutamiseks pikkustele 140-155 cm

Lisa ostukorvi

See pall on kavandatud ja valmistatud mitmes valdkonnas kasutamiseks, sh sport, fitness, võimlemine, samuti meditsiini- ja haridussfäär.  See pall kannab kuni 400 kg raskust. Pall tuleb koos harjutuste raamatuga. Pall ilma pumbata. Värv: sinine ja must Läbimõõt: 65 cm Kasutamiseks pikkustele 155-175 cm

Lisa ostukorvi

Parandab väikesi auke või kuni 5 mm pikkusi sisselõikeid.  komplektis liim ja 10 sinist värvi 3 cm läbimõõduga materjali paranduseks

Lisa ostukorvi

See pall on kavandatud ja valmistatud mitmes valdkonnas kasutamiseks, sh sport, fitness, võimlemine, samuti meditsiini- ja haridussfäär. See pall kannab kuni 400 kg raskust. pall tuleb koos harjutuste raamatuga. Pall ilma pumbata. Värv: kollane Sobilik kuni 140 cm

Lisa ostukorvi

See pall on kavandatud ja valmistatud mitmes valdkonnas kasutamiseks, sh sport, fitness, võimlemine, samuti meditsiini- ja haridussfäär. See pall kannab kuni 400 kg raskust. Pall ilma pumbata. Värv:  must Läbimõõt: 75 cm Mõeldud kasutamiseks üle 175 cm pikkustele PILT ILLUSTRATIIVNE 

Lisa ostukorvi

Saab kasutada seistes või istudes tasakaalu ja koordinatsiooni harjutamiseks. Ketta pealmine pind on pehme nagadega struktuur, mis on mõeldud  oma tuharate, jalgade või selja massaažiks. Ketta läbimõõt on 33 cm Maksimaalne kasutaja kaal: 120 kg