FAT BIKE IVREA

Sotsiaalvõrgustikud

SL26IV

Uus

Värv: mist/roheline

Raami suurus:16"-18"-20"

Raam:Alloy 6061

Kaal: 14.80 kg

Käiguvahetaja:2x9 Speed Shimano Deore ja Alivio

Pidurid: Shimano hüdraulilised ketaspidurid

Tarneaeg 1-3 nädalat

879,00 €

Kuumakse al. 27.38€

16"1,65<1,70
18"1,71<1,77
20"1,78<1,85

 

 

Kahvel: alloy special tapared 1-1/8- 1/5

Kummid:  Lombardo 26x4.00

Keskjooks:special fat bike

Pedaalid: VP-alumiinium

Esivahetaja:Shimano Alivio

Tagavahetaja: Shimano Deore

Hammasrattad: prowheel / 175 mm, 40x28 hammast,Shimano Deore HG50 / 11-32 hammast

Kett:Shimano - HG53

Sadul:san marco era

Sadulapost: Lombardo alloy 31,6x350mm

Sadulaposti klamber:Alloy 34,9mm

Kaelakausid:VP - VP Integrated 1".1/8

Lisavarustus: - 


Käiguvahetajate info

 

Tourney komponendid (TY, TX ja TZ tähisega, samuti C tähisega) loovad lisandväärtuse tavakasutajatele ning noortele mõeldud ratastele. Kokku on viis Tourney kategooriat nii 15, 18 kui ka 21 käigulistele ratastele. Tourney alla kuulub ka MegaRange kontseptsioon, mis hõlbustab järskude tõusude võtmist. Lülitajatest kuuluvad siia klassi Revoshift ning EZ-fire.

Soovitatav: noored, pühapäevasõitjad, harrastajad

Altus klassi käiguvahetajad toetavad 21-käigulist käiguvahetust. Selle grupi komponendid hoolitsevad selle eest, et rattur suudaks ratast mugavalt kontrollida, tiivustades just noorte ning uute ratturiteratturite enesekindlust.

Soovitatav: noored, pühapäevasõitjad, harrastajad

Acera on komponentide grupp, mis toetab 24-käigulist käiguvahetust. Acera toob tavakasutaja ning harrastusratturini tõelise mägiratta tunde.

Soovitatav: harrastajad, algajale treenimiseks

Alivio komponendid pakuvad hea kombinatsiooni stiilist ja kvaliteedist ning toetavad juba nõudlikumale ratturile vajalikke funktsioone, mille hulka kuulub ka 24-käiguline käiguvahetussüsteem Alivio on kvaliteedistandardiks nõudlikumale harrastusratturile.

Soovitatav: sportlikud harrastajad, algajale treenimiseks ning ka juba võistlemiseks

Deore klass sisaldab esimesele sportklassile iseloomulikke komponente, mille hulgas on 27-käiguline käiguvahetussüsteem. Deore pakub kvaliteeti, millega sportlik harrastaja võib julgelt võistlema minna.

Soovitatav: treenimiseks, võistlemiseks (mitte tipptasemel)

Deore LX klass pakub kindlust, mis võimaldab sõitu mistahes maastikul - komponendid alt ei vea. LX klass baseerub Shimano viimasel tehnoloogial ning pakub viimaseid funktsioone.

 

Deore XT klass on oma kvaliteedilt rajatähiseks kõigile mägiratastele, mis peavad vastu pidama pingelises võistlussituatsioonis kõige nõudlikemal radadel. Kasutusel kõik Shimano tehnoloogia parimad saavutused.

Soovitatav: tippmehele

XTR Kasutusel eranditult parim tehnoloogia ning materjalid (alates kõrgekvaliteedilisest terasest ning alumiiniumist kuni titaaniumini), mis tagavad parima kombinatsiooni komponentide kergusest, vastupidavusest ning täpsest tööst.