Matkamine 

Siin on 16 toodet.
Alamkategooria
Lisa ostukorvi

Ülikerge 2-kohaline kahekihiline matkatelk integreeritud PU kattega polüestrist põhjaga. Kahe ventilatsiooniavaga varustatud teibitud õmblustega välistelgi sademetaluvus on 3000 mm. Sisetelk on tehtud hingavast 100% polüestrist. Telk püstitatakse 7,9 mm fiiberkaarte abil. Mõõdud on näha joonisel.

Lisa ostukorvi

Suure eeskojaga kahekihiline kuppeltelk. Eeskojal kaks ust, sisetelgi uksel sääsevõrk. Sademetaluvus 3000 mm ja telgil on üks ventilatsiooniava. Sisetelk valmistatud nailonist, telgi põhi 100% PE. Välistelk on teibitud õmblustega ja materjaliks PU kattega nailon. Telgi mõõdud näha joonisel.

Lisa ostukorvi

3-kohaline tunneltelk, mille eeskojal integreeritud põrandakate ja kaks sissepääsu. Eeskojal on ka kaks kardinatega varustatud PVC materjlist akent. Kõik välistelgi õmblused on teibitud, tagamaks kindlat kaitset vihma eest. Telgi sademetaluvus on 4000 mm. Putukavõrguga kaitstud hingavast nailonist sisetelgil on kolm sisetaskut. Telgi mõõdud on näha...

Lisa ostukorvi

6-kohaline, kahe eraldi magamistoaga suur tunneltelk. Telgi sademetaluvus on 4000 mm. Välistelgi materjaliks on 100% PU kattega nailon.

Näitame 13 - 16 kokku 16 tootest